Oferta dla szkół

w Oferty
Odsłony: 13299

Ośrodek Wczasowy Bernadeta Biały Dunajec - oferta noclegów dla szkół, białe i zielone szkoły.

FW0663 - adidas samba ireland live score last night - adidas Futurenatural Shoes Vivid Red Mens | adidas party delilah los angeles , sivasdescalzo - Sneakers and clothes online

Ośrodek Bernadeta w Białym Dunajcu oferuje noclegi dla szkół w Białym Dunajcu. W swojej szerokiej ofercie posiada również propozycję miłego spędzenia czasu dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na wycieczki, zielone szkołykolonie, zimowiska i obozy sportowe.

Biały Dunajec  to miejscowość położona koło Zakopanego, z której jest wszędzie blisko. Z naszego  Ośrodka Wczasowego  łatwo i szybko dojadą Państwo do Zakopanego, na kompleksy narciarskie, baseny termalne oraz na liczne szlaki tatrzańskie. Blisko jest w Tatry, Gorce i Pieniny - polecamy spływ Dunajcem, zwiedzanie Zamku w Niedzicy i rejs po jeziorze Czorsztyńskim statkiem "Biała Dama".

Niedaleko od Ośrodka są baseny termalne w Szaflarach, Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej oraz Aqua Park w Zakopanem; na niektóre z nich Ośrodek posiada rabaty w ramach Karty Tatrzańskiej.

W razie potrzeby zapewniamy opiekę przewodnika, instruktorów narciarstwa, organizujemy transport.

Na życzenie Gości organizujemy dla grup dzieci i młodzieży ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Na terenie ośrodka posiadamy basen ogrodowy - idealny na upalne dni lata. Do dyspozycji oddajemy teren zielony wokół domu. Na gry i zabawy udostępniamy salę z ping-pongiem, piłkarzykami, bilardem oraz salę z wystrojem regionalnym. Można tu zorganizować wieczór z tańcami.

U nas uczestnicy wycieczki napewno nie będą się nudzić.

Ceny pobytu ustalane są indywidualnie w zależności od liczebności grupy, długości pobytu oraz potrzeb organizatorów pobytu.