Z Czerwonego Klasztoru do Leśnicy 

new nike football boots 2012 2017 - 002 - Nike Air Max 270 ESS Ανδρικά Παπούτσια Γκρι / Λευκό DM2462 | IetpShops - nike zoom kobe v 2009 black friday sale today 2016 - Buy Online - pendleton x nike air max lunar1 2017 schedule 2018 for Women & Men

Trasa z Czerwonego Klasztoru do Leśnicy, a potem powrót nad Dunajcem do czerwonego Klasztoru.

Wyruszamy rano z Czerwonego Klasztoru niebieskim szlakiem lasem przez okoliczne szczyty. 

Pierwszy postój na pukcie widokowym Sedlo Cerla. Zjadamy śniadanie i zaczynamy sesję zdjęciową. Z jednej strony mamy Trzy Korony z płynącym obok Dunajcem, a z drugiej panoramę odległych Tatr (niestety zamglonych). Wokół łąka w kwiatach z latającymi motylami.

Idziemy dalej szlakiem przez las. Po drodze mijamy duże jodły o grubych pniach oraz spore buki. Przyjemny spacer małouczęszczanym szlakiem szlakiem. jest to także trochę wymagający szlak rowerowy.

W końcu wychodzimy z lasu , dochodzimy do letniskowej miejscowości Leśnica k/Szczawnicy. Kierujemy się potokiem leśnickim wpadającym do Dunajca. Po drodze niespodzianka, po nasłonecznionej skarpie ścigają się unikatowe motyle - Niepylak Apollo. Jest to jeden z największych motyli w Polsce. Obecnie u nas w Polsce spotkamy go tylko w Pieninach i śladowo w Tatrach. W pozostałych rejonach wyginął. Jest objęty ścisłą ochroną.  częściej spotkamy go innych rejonach Europy.

Wychodzimy na trasę spacerową nad Dunajcem. Spory ruch rowerowy. Trasa bardzo łatwa - jeździ sporo rodzin z maluchami na rowerach. Podziwiamy polskie Pieniny po drugiej stronie rzeki oraz przepływające tratwy, pontony.

Po dłuższym spacerze dochodzimy do pola namiotowego Czerwony Klasztor.